PROJEKTU PARAUGI

Šajā sadaļā jūs varat apskatīt projekta paraugu konkrētajam projekta veidam, kas jūs interesē. Paraugs demonstrē, kā izskatīsies individuāli izstrādāts projekts pēc tam, kad tas būs pabeigts un nonāks jūsu rīcībā. Zem katra projekta veida jūs varat redzēt sarakstu ar projekta sastāvdaļām, kas būs ietvertas jūsu projektā.

 

Pasūtīt projektu ir vienkārši - vispirms izvēlieties, vai pasūtīsiet klasisko projektu ar apskati dabā un prezentāciju klātienē vai arī e-projektu, kuram pasūtīšana un pieņemšana notiek caur Internetu. Lai pasūtītu klasisko projektu, zvaniet pa tālr. 29141539. Lai pasūtītu e-projektu, noklikšķiniet uz pogas "Pasūtīt" konkrētajam projekta veidam, ko jūs vēlaties, un sekojiet turpmākajiem soļiem, lai akceptētu līgumu un aprakstītu jūsu esošo situāciju un vēlmes. Apmaksājiet rēķinu, kas tiks nosūtīts jums uz e-pastu un 10 dienu termiņā jūs saņemsiet savu pasūtīto projektu e-pastā!

 

Projekts tiek nosūtīts uz jūsu e-pastu PDF formātā. Ielogojoties mūsu mājas lapā, jūs varat ielādēt projektu citos formātos: JPG, TIFF vai DWG formātos.