MŪSU INTERJERA PROJEKTI

Interjera dizains, interjera projekts, privātmājas interjers, moderns interjers, viesistaba, gaišs interjers

Interjera dizains, interjera projekts, privātmājas interjers, moderns interjers, virtuve, organiskā stikla krēsli, zaļa virtuve

DIVSTĀVU PRIVĀTMĀJAS INTERJERS PIE BAUSKAS

Interjers ir plānots ģimenei ar diviem pieaugušiem bērniem. Interjera projekts izstrādāts modernai, vienkāršai privātmājai, kas ar savu ģeniālo vienkāršību nedaudz atgādina arhitekta Lekorbizjē izsmalcināto rokrakstu. Ēka uzbūvēta kalna galā un tā jau no liela attāluma piesaista skatienu ar vienkāršo, skaisto arhitektūru un baltajām apdares plāksnēm. No mājas paveras brīnišķīgs skats uz blakus esošo upes ieleju. Interjera dizaina koncepcija ir saskaņot to ar mājas vieglo, moderno, gaišo arhitektūru. Interjera pirmajā variantā kā dominējošais akcents interjeram izvēlēts koks dabīgā koka krāsā, kas izcelts uz baltu sienu fona. Krāsainus, jautrus akcentus telpās ievieš kolāžas, kurās no maziem krāsaina papīra gabaliņiem uzbūvēti dažādi personāži. Guļamistabu grīdām izmantotas paklājflīzes, kuru svītrotā tekstūra saskaņojas ar koka tekstūru un ir kombinēta modernā rakstā. Papildus mājīguma atmosfērai vietām arī sienu apdarei izmantots koks. Otrajā variantā tāpat izmantots koks, taču šeit koks ir tonēts dažādās krāsās, kas veido saskanīgas krāsu gammas. Trešajā variantā, savukārt kā interjera akcenti izmantotas lielformāta abstraktas gleznas un grafikas. Klienta galvenā prasība bija izmantot dabīgus materiālus un plānot interjeru tā, lai tas kalpotu ilgu laiku.

Interior design - interior project, 2-room apartment interior

DIVISTABU DZĪVOKĻA INTERJERS PIŅĶOS

Interjers ir plānots vidēja izmēra divistabu dzīvoklim sievietei un pusaudžu vecuma zēnam, kuram ir atsevišķa istaba. Lielākā no guļamistabām tiks izmantota arī kā viesistaba. Pirms rekonstrukcijas interjers šķita pārāk tumšs un vecmodīgs, kā arī sadalīts pārāk mazās telpās. Virtuve bija pārāk maza, tajā nepietika vietas pusdienu galdam. Vannas istaba un tualete bija atdalītas ļoti mazas telpiņas. Klienta vēlme bija izplānot mājīgu interjeru kā dzīvojamo telpu mātei ar dēlu. Mātes istabu bija jāplāno gaišu un vizuāli plašu kā guļamistabu, kas būtu piemērota arī grāmatu lasīšanai un vienlīdz arī reprezentatīva viesu uzņemšanai. Bērnistaba bija jāveido dzīvespriecīga, ar pusaudžu stila pieskārienu, kas būtu piemērota atpūtai un mācībām, kā arī dažu ciemiņu uzņemšanai. Klients vēlējās, lai dizains būtu moderns, harmonisks, ne pārāk sarežģīts un bez jebkādiem dizaina pārspīlējumiem.

 

Interior design - interior project, artist's apartment interior

MĀKSLINIEKA DZĪVOKLIS JŪRMALĀ

Dzīvoklis ir plānots jaunam, radošam pārim. Interjera platība ir neliela - tikai 36 m2. Guļamistaba ir novietota dzīvojamā ēkā, bet virtuve un vannas istaba - piebūvē, kas iepriekš nebija nosiltināta. Piebūvē nebija iespējams ierīkot logus, taču, lai ielaistu tajā dienasgaismu, ieejas durvis tika ierīkotas no stikla. Kaut arī interjera platība ir ļoti maza, tajā bija nepieciešams ieplānot guļamistabu, atpūtas zonu ar klubkrēsliem, pusdienu galdu, viesu uzņemšanas zonu, virtuvi un vannas istabu.

 

Interjera projekts, interjera dizains, 3D vizualizācijas, moderns interjers, mājokļa iekārtojums, virtuve, viesistaba

DIVSTĀVU PRIVĀTMĀJAS INTERJERS OGRĒ

Interjers plānots jaunai ģimenei, kura aktīvi piedalās projektēšanas procesā, izvēloties sev tīkamākos interjera materiālus un idejas. Interjera projektā tika izstrādāti trīs dažādi materiālu un dizaina risinājumi, ievērojot mājas saimnieku vēlmes: ekonomiski izmantot telpu, interjeru veidot gaišu, mājīgu ērtu un māksliniecisku rezultātu panākt ar veiksmīgu kompozīciju, bet pieturoties pie ekonomiskas materiālu izvēles.

Interior design - interior project, real estate company office interior

NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA UZŅĒMUMA BIROJS

Birojs ir ierīkots jaunbūvētā trīsstāvu mājā ar dārzu. Mājai ir plaša uzņemšanas telpa 2 stāvu augstumā, plaša un gaiša virtuve ar verandu, divas garāžas , kā arī vairākas istabas un balkons otrajā stāvā. Daži materiāli interjerā jau bija izbūvēti pirms projektēšanas sākuma - koka tekstūras grīdas lamināts, koka durvis, kā arī grīdas flīzes pirmā stāva vannas istabā. Arī biroja galdi lielākoties izmantoti esošie, pārceļot tos no iepriekšējām biroja telpām.

 

Interior design - interior project, Fast food restaurant interior

ĀTRĀS APKALPOŠANAS RESTORĀNA INTERJERS

Ātrās apkalpošanas restorāns atrodas aktīvā pilsētas daļā blakus autoostai. Kaut arī restorāna telpas nav pārāk plašas, tā mērķis ir apkalpot pēc iespējas vairāk apmeklētāju īsā laika periodā. Interjerā ir divas esošas arkas - viena sadala zāli divās daļās, bet otra atrodas iepretī ieejas durvīm - to plānots izmantot kā leti. Interjerā tiek saglabātas esošās grīdas flīzes bēšā krāsā.

 

Interior design - interior project, Private house interior visualizations

PRIVĀTMĀJAS INTERJERA VIZUALIZĀCIJAS

Interjers ir plānots privātmājai ar apvienotu telpu priekšnamam, viesistabai un ēdamistabai ar virtuvi. Koridors savieno viesistabu ar guļamistabu un darbistabu. Koridora galā ir plānots ziemas dārzs, uz kuru iziet arī durvis no virtuves. Kāpnes, kas no viesistabas ir atdalītas ar stikla starpsienu, ved uz otro stāvu.