INTERJERA PROJEKTA PARAUGS

Individuāli izstrādāts interjera skiču projekts ar plānu, vizualizācijām un 3 dažādu krāsu variantiem tagad maksā sākot no 290 EUR! Pilns interjera projekts maksā sākot no 515 EUR. Mūsu arhitektu un dizaineru komanda izstrādā interjera projektu ātri un profesionāli. Pilnā interjera projektā ietilpst: interjera plāns, izmēru plāns, esošās situācijas analīze, tehniskie dati - materiālu specifikācija, krāsu specifikācija, lampu specifikācija, 3D interjera vizualizācijas (reālistiski attēli ar konkrētiem interjera materiāliem, mēbelēm un ieplānotajām krāsām), kurās tiek parādīti 3 dažādi interjera krāsu un materiālu varianti, kā arī projekta apraksts.

 

Katrā mūsu interjera projektā ietilpst:

NR.
PROJEKTA SADAĻA
PARAUGS

1.

3D interjera vizualizācijas

Vizualizācijas attēlo reālistisku, 3D datortehnikā veidotu attēlu ar plānoto interjera dizainu. Katra telpa tiek attēlota no dažādiem skatu leņķiem, lai radītu reālistisku iespaidu, kā telpas interjers izskatīsies pēc ierīkošanas. Katrai telpai tiek parādīti trīs dažādi krāsu varianti, lai klientam piedāvātu izvēles iespējas, kādu krāsu gammu klients vēlētos izmantot savā interjerā.

Interjera 3D vizualizācija, interjera dizains, interjera projekts, moderns interjers, moderna virtuve, moderns dizains, krāsains interjers, zaļa virtuve

2.

 

Interjera plāns

Interjera plānā tiek parādīts plānotais interjera izkārtojums skatā no augšas. Tajā ietilpst mēbeles precīzos izmēros un atbilstošajā mērogā, dažādi iebūvējami interjera elementi, kā arī plānotie gaismekļi. Interjera plānā tiek parādītas arī no jauna plānotās starpsienas, durvis, kā arī jebkuras izmaiņas esošo sienu konfigurācijā.

Interior Design, Interior Project Sample, Interior layout plan

3.

Interjera aktivitāšu zonu analīze

Šajā projekta sadaļā katrā telpā tiek izdalītas aktivitāšu zonas. Atkarībā no telpas funkcijas, tajā var ieplānot atpūtas vietu, dažādu aktivitāšu zonas, darba zonu, mācību zonu, caurstaigājamu zonu, pusdienošanas zonu, gatavošanas zonu utt. Turpmākajā plānošanas procesā mēbeles un interjera izkārtojums tiek plānots atbilstoši aktivitāšu zonu analīzei.

 

Interior Design, Interior Project Sample, Analysis of functional areas in the interior

4.

Interjera funkcionālo zonu analīze

Funkcionālo zonu analīze nosaka telpu galvenās funkcijas kā, piemēram, dzīvojamā istaba, priekšnams, virtuve, guļamistaba, bērnistaba, vannas istaba, koridors utt. Tālākā projekta gaita tiek balstīta uz funkcionālo zonu analīzi.

Interior Design, Interior Project Sample, Analysis of functional zones in the interior

5.

Interjera izmēru plāns

Izmēru plānā ir parādīti visu plānoto elementu izmēri attiecībā pret saglabājamiem elementiem - parasti esošajām sienām.

 

Interior Design, Interior Project Sample, Interior dimension plan

6.

Interjera materiālu specifikācija

Materiālu specifikācijā tiek norādīti visi materiāli, kas ir izmantoti interjera projektā, tajā ietilpst katra materiāla attēls, kā arī detalizēts materiāla apraksts.

 

Interior Design, Interior Project Sample, Interior material specification

7.

Interjera krāsu specifikācija

Krāsu specifikācijā ir uzskaitītas visas interjera krāsas, kā arī norādīts starptautiskās krāsu sistēmas Natural Color System (NCS) krāsu kods, balstoties uz kuru ir iespējams pasūtīt attiecīgo krāsas toni jebkurā būvmateriālu veikalā.

Interior Design, Interior Project Sample, Interior color specification

8.

Interjera lampu specifikācija

Lampu specifikācijā ietilpst katras lampas attēls, lampas apraksts, kā arī ir norādīti spuldzes parametri.

Interior Design, Interior Project Sample, Interior lamp specification

9.

Paskaidrojuma raksts

Paskaidrojuma rakstā ir iekļauta interjera plānojuma koncepcija, projektēto mēbeļu un materiālu apraksts, kā arī trīs krāsu variantu apraksts.

 

Interior Design, Interior Project, Project description

 

APSKATĪT CITUS INTERJERA PROJEKTUS

PASŪTĪT INTERJERA PROJEKTU