MŪSU RADOŠIE MENEDŽERI

 

EVIJA, arhitekte

Dizaina izstrādājumu, interjera un ainavu arhitektūras nodaļas vadītāja

 

"Dizains ir iedvesma, tas var iedvesmot cilvēkus darīt lielas lietas. Dizains ir dzīvesveids, tas ir mums visapkārt, mēs tajā dzīvojam un elpojam to katru dienu. Dizains ir atbildība, tas veido mūsu dzīvojamo un darba vidi, attiecīgi arī veidojot mūsu uzvedību, mūsu domas un emocijas. Dizains vienmēr ir ar mums un mūsos, tas atspoguļo to, kā mēs izjūtam pasauli un kā ar to mijiedarbojamies, tādēļ tam ir jāizveido noturīgs iekšējs līdzsvars ar personību," saka mūsu arhitekte Evija.

Evija ir beigusi arhitektūras studijas ar Arhitektūras Maģistra grādu. Viņa ir specializējusies ainavu arhitektūrā un interjera dizainā, kā arī studējusi ainavu arhitektūru Zviedrijas Lauksaimniecības universitātē Alnarpā. Maģistra studiju laikā Evija ir veikusi plašu pētījumu vides psiholoģijas jomā - viņa pētīja cilvēku un apkārtējās vides savstarpējās attiecības, kā dizains var ietekmēt cilvēkus, kas dzīvo un strādā noteiktā vidē, kā arī, kā cilvēki ietekmē globālo dzīvojamo vidi ar savām ikdienas darbībām. Vides psiholoģija ir perspektīva zinātnes nozare, kas var sniegt mums dažas būtiskas atbildes: kā plānot apkārtējo vidi, lai tā nodrošinātu sabiedrības nākotnes vajadzības, kā arī lai novērstu globālas ekoloģiskas katastrofas nākotnē. Kopš studiju uzsākšanas Evija ir strādājusi par ainavu arhitekti un dizaineri dažādos uzņēmumos Eiropā un Apvienotajos Arābu Emirātos. Evija interesējas par dažādu tautu folkloru, tādēļ mentalitātei ir liela nozīme visos Evijas projektos - Evija vienmēr cenšas uzzināt vairāk par katra klienta mentalitāti un gaumi, lai radītu īpašu individuāla dizaina projektu, kas piepildītu katra klienta individuālās vēlmes.

 

 

EDVĪNS, dizaineris

Reklāmas un mākslas nodaļas vadītājs

 

"Dizains ir liela daļa no mūsu ikdienas dzīves. Es redzu dizainu pastāvīgi mums visapkārt - sistēmā, kā trauki ir izkārtoti virtuvē, sistēmā, kā automašīnas pārvietojas uz noslogotas ielas, vakara saules atspīdumā, kas spēlējas ar kustīgiem zariem vējā... Industriālais dizains, Pop Art dizains, klasiskie dizaina stili, augstā mode vai ielas mode - visi sajaucas kopā mūsu ikdienas vidē. Laba dizainera uzdevums ir izvēlēties noteiktu dizaina kompozīciju no daudzveidīgajām mūsdienu iespējām un piemērot to visām īpašajām klienta vajadzībām. Jebkurā gadījumā, par vienu lietu es esmu pārliecināts - visu laiku izcilākais dizaineris no visiem ir daba," saka mūsu dizaineris Edvīns.

Edvīna izglītība ir datordizaina jomā, viņš ir strādājis ar interneta vides dizainu, reklāmas dizainu, dizaina mēbelēm, interjeriem un dažādiem mākslas darbiem interjeriem. Edvīns ir talantīgs gleznotājs un grafikas mākslinieks. Viņa intereses ir saistītas ar visām mākslas un mūzikas jomām. Edvīnam patīk strādāt ar rokām - viņš glezno lielizmēra sienu gleznojumus, veido kolāžas un dārza instalācijas, kas visas ir izstrādātas viņa īpašajā manierē, kā arī izgatavo unikāla dizaina mēbeles. Strādājot pie interjera projekta, Edvīns vienmēr novērtē telpu vērtīgos elementus, ko vajadzētu saglabāt un izcelt interjera dizaina projektā.

 

 

 

 
 
 

 

Evija working at site of a 5-star hotel garden in the United Arab Emirates

Evija in United Arab Emirates

Evija supervising garden establishment and helping with garden planting

Evija helping with establishment

 

 

 

 

 

Edvins, the manager of the Design Production, Advertisement and Art departments, photographing

Edvins, designer