DIZAINA STUDIJAS KASTE UZŅĒMUMA STRUKTŪRA

 

Garden design, interior design and advertisement design company Box-Design-Studio structure

 

AINAVU ARHITEKTŪRAS NODAĻA

Ainavu arhitektūras nodaļa ir daļa no uzņēmuma Arhitektūras departamenta. Mūsu profesionālie ainavu arhitekti strādā pie ainavu arhitektūras projektiem, sniedz konsultācijas ainavu arhitektūras jomā un izstrādā reālistiskas ainavu vizualizācijas. Jaunākais Ainavu nodaļas ražojums ir dārza dekoratīvo augu katalogs mērena klimata joslai DVD formātā, kurā ir ietverti vairāk kā 800 augi ar attēliem, izmēra, ziedēšanas laika, ziedu krāsas, lapojuma krāsas, lapojuma veida, dekoratīvo īpašību, praktiskā pielietojuma, ziemcietības, gaismas prasīguma, mitruma prasīguma un nepieciešamā augsnes tipa aprakstiem. Katalogā ir iestrādāts meklētājs, ar kura palīdzību var atrast atbilstošus augus Jūsu dārza specifiskajiem apstākļiem, kā arī katrai dārza vietai atsevišķi.

 

INTERJERA DIZAINA NODAĻA

Interjera nodaļa arī ir daļa no Arhitektūras departamenta. Mūsu arhitekti un interjera dizaineri strādā galvenokārt ar dažādiem interjera projektiem, kā arī veido profesionālas interjeru 3D vizualizācijas. Katram interjera projektam tiek izstrādāti dažādi krāsu un materiālu varianti, lai klientam būtu iespēja izvēlēties starp dažādiem dizainiem vienu, kas viņam būtu ideāli piemērots. Interjera nodaļa ir cieši saistīta ar Dizaina ražojumu nodaļu, kas izgatavo individuāla dizaina mēbeles un lampas konkrētiem interjera projektiem.

 

DIZAINA RAŽOJUMU NODAĻA

Dizaina ražojumu nodaļa ietilpst uzņēmuma Dizaina departamentā. Dizaineri un amatnieki uzņēmumā izgatavo dažādus dizaina priekšmetus: lampas, mēbeles, dārza mēbeles, skulptūras, dārza instalācijas, kas var būt gan statiskas, gan kinētiskas, kā arī modernas dārza strūklakas. Dizaina ražojumus iespējams izstrādāt arī kā individuālus pasūtījumus, balstoties uz klienta idejām vai individuāla interjera projekta.

 

REKLĀMAS NODAĻA

Reklāmas nodaļa arī iekļaujas uzņēmuma Dizaina departamentā. Mūsu datordizaina un sabiedrisko attiecību speciālisti strādā ar reklāmu maketiem, izveido uzņēmumu logotipu variantus, vizītkaršu dizainu un cita veida reklāmas materiālus, kā arī izstrādā vienreizējas uzņēmumu vīzijas.

 

MĀKSLAS NODAĻA

Mākslas nodaļa ir daļa no uzņēmuma Dizaina departamenta. Mākslas nodaļa sastāv no dažādu žanru māksliniekiem, kas strādā pie gleznām, lielizmēra sienu gleznojumiem un mākslas fotogrāfijām. Fotogrāfijas ir iespējams iegādāties digitālā formā, kā arī izgatavotas uz papīra dažādos izmēros atkarībā no klienta vajadzībām.

 

DIZAINA ŽURNĀLA NODAĻA

Dizaina žurnāla nodaļa arī ir pakļauta uzņēmuma Dizaina departamentam. Mūsu dizaina žurnāls apvieno visu mūsu dizaina profesionāļu pieredzi. Žurnāls "Dizaina Studija Kaste" apraksta aktuālus jautājumus dizaina nozarē - dārza un interjera dizainu, dārza un interjera plānošanas procesu, jaunākās tendences dārza un interjera dizainā, kā arī vērienīgus dizaina pasākumus, piemēram, starptautiskas izstādes u.c., intervijas ar dažādiem dizaineriem un speciālistiem dizaina jomā, kā arī dažādus mākslas objektus un jaunas dizaina idejas. "Dizaina Studija Kaste" žurnāls ir pieejams PDF formātā internetā, kā arī papīra formātā pa pastu.

 

E-APMĀCĪBAS NODAĻA

E-apmācības nodaļa atrodas Izglītības departamenta pakļautībā. Mūsu profesionālie pasniedzēji ir izstrādājuši e-apmācības kursus dārza dizainā un interjera dizainā, ko ir iespējams apgūt ar interneta starpniecību. Katrs no kursiem sastāv no 30 tēmām, kas apskata visdažādākos aspektus saistībā ar konkrēto dizaina jomu. Kursi ietver arī pārbaudes testus un praktiskos uzdevumus, kurus var izpildīt ar interneta starpniecību. Visi testi tiek novērtēti uzreiz, tiklīdz ir izpildīta testa lapa. Katra kursa pasniedzējs uztur kontaktu ar studentiem, komentējot un novērtējot viņu darbu, kā arī ierosinot ieteikumus viņu praktiskajiem uzdevumiem. Praktiskajos uzdevumos ietilpst arī Jūsu interjera vai dārza projekta izstrāde, kuras gaitā Jūs saņemsiet vērtīgus ieteikumus no saviem pasniedzējiem. Pēc kursu pabeigšanas students var kļūt par profesionālu dārza vai interjera dizaineri vai pat pasniegt dizaina nodarbības citiem.

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Garden design composition with garden installations
Landscape architecture and garden design - roof garden

 

 

 

Interior design, High-tech interior
Interior design, contemporary design - cafe with a design lamp

Interior design, design lamp handmade by Box : Design : Studio
Interior design, painting made by Box : Design : Studio Art Department

Garden design - garden flowers, Dahlia variabilis